شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۰۴/۱۹چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۱۵۹

برگزاری نشست هم اندیشی 5 سین در شرکت توزیع برق خراسان شمالی

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، جلسه هم اندیشی نمایندگان 5 سین ستاد و شهرستان ها در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت توزیع برق خراسان شمالی در جلسه هم اندیشی نمایندگان 5 سین واحدهای ستادی و تابعه، بر ضرورت استمرار 5 سین تاکید کرد.

مهندس "مهران قوامی" با بیان این که از زمان شروع اجرای نظام آراستگی 5 سین در شرکت توزیع برق استان حدود یک سال می گذرد اظهار داشت: طی این یک سال، نمایندگانی برای نظارت بر استقرار 5 سین در تمامی واحدهای ستادی و تابعه تعیین شد و تمامی همکاران ملزم شدند تا اصول این نظام را در حیطه کاری خود اجرایی کنند.

وی با بیان این که طی یک سال گذشته، پنج شیوه نامه این نظام به تدریج و با توجه به جدول زمان بندی ابلاغ و در تمامی واحدها و بخش های شرکت اجرا شده است افزود: نکته حائز اهمیت در اجرای این نظام، استمرار فرایندهای آموخته شده است.

وی در توضیح این مطلب گفت: تمامی اصول اولیه نظام آراستگی 5 سین شامل سواسازی، ساماندهی و سپیدی به سرعت قابل پیاده سازی است اما دو اصل سازمان یافتگی و سرمدی که بر استمرار اصول نخست تاکید دارد، زمان بیشتری را می طلبد.

وی ادامه داد: هدف از پیاده سازی این نظام، سرعت بخشیدن به اجرای امور به واسطه نظم بخشی به کالاها و فرایندهاست اما این موضوع باید به صورت فرهنگ سازمانی، نهادینه شود تا هر یک از همکاران به صورت خودکار، 5 سین را اجرایی کنند.

مهندس "قوامی" بهره گیری از سیاست های تشویقی و انگیزه بخشی به همکاران در ابتدای استقرار این نظام را طبیعی برشمرد و افزود: اکنون در مسیری قرار گرفته ایم که، 5 سین باید در زمره اصول روزانه هر همکار قرار گیرد، بنابراین به زودی ارزیابی 5 سین در واحدها آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به این که 12 ممیز داخلی بر این امر نظارت خواهند داشت تصریح کرد: این ممیزان که از بین برترین های دوره تربیت ممیز اخیر انتخاب شده اند، در جلسه هماهنگی پیش از ارزیابی حضور یافته و با چک لیست های تعیین شده آشنا خواهند شد.

مهندس "قوامی" افزود: این جلسه با هدف جلوگیری از اعمال سلایق شخصی و یکپارچه سازی نتایج برگزار خواهد شد.

در ادامه این جلسه، 25 نماینده حاضر در نشست، به بیان پرسش ها و مسائل حوزه کاری خود در ارتباط با 5 سین پرداختند و پاسخ های مربوطه را از مسئولان جلسه دریافت کردند.

همچنین پاسخ دهی به برخی موارد، به زمان برگزاری کمیسیون آتی تحول اداری موکول شد.

5 الی 15 مرداد ماه امسال، ارزیابی 5 سین در تمامی واحدهای ستادی و تابعه شرکت توزیع برق خراسان شمالی برگزار خواهد شد. 

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی 5 سین نظام آراستگی
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا