شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۰۴/۲۴نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۱۲۷

طرح ضربتی جمع آوری برق های غیر مجاز در 2 روستای راز و جرگلان اجرا شد

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، طرح ضربتی جمع آوری انشعاب های برق غیر مجاز و پاکسازی مناطق آلوده در  2 روستای شهرستان راز و جرگلان اجرا شد.

مدیر توزیع برق شهرستان راز و جرگلان گفت: در راستای پیگیری اهداف استراتژیک شرکت به خصوص اجرای طرح جهادی کاهش تلفات، طرح بازدید از تجهیزات اندازه گیری برق منازل مشترکان برق روستاهای سوخسو هاشم و سوخسو انقلاب این شهرستان انجام شد.

مهندس "محسن حاتمی" با بیان این که در این بازدیدها، 12 مورد دستکاری در کنتور، ترمینال ورودی و سوکت مشاهده شد افزود: همچنین 4 مورد دستکاری در مدار و سایر تجهیزات و 2 مورد انشعاب گیری غیرمجاز از شبکه کشف شد.

وی با اشاره به موارد حقوقی پیرامون دستکاری در تجهیزات نصب شده از سوی شرکت های توزیع برق و همچنین دریافت برق غیرمجاز از شبکه خاطرنشان کرد: در مرحله نخست، پس از تذکر و گرفتن تعهد کتبی و اعمال جرایم نقدی برای مشترک، غیرقانونی بودن کار به این افراد هشدار داده می شود.

این مسئول افزود: در صورت مشاهده تکرار تخلف های مشابه، متخلفان به صورت مستقیم به مراجع قضایی ارجاع می شوند تا ضمن تشکیل پرونده قضایی، مطابق با قوانین این گونه جرایم، با ایشان برخورد شود.

وی همچنین، دستکاری در لوازم اندازه گیری و هر گونه اقدام غیرمجاز در رابطه با شبکه های برق را غیرایمن خواند و تصریح کرد: این گونه اقدامات خطرناک حتی می تواند به قیمت جان مشترکان متخلف تمام شود.

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمال علیرضا صبوری مهران قوامی محسن حاتمی راز و جرگلان سوخسو هاشم سوخسو انقلاب برق غیرمجاز دستکاری لوازم اندازه گیری
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا