شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۰۴/۲۶نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۱۴۷

قرارداد درمان یکپارچه و منسجم شرکت های زیر مجموعه وزرات نیرو در استان منعقد شد

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، قرارداد درمان تمامی شرکت های تابعه و وابسته به وزارت نیرو در استان به صورت منسجم با بیمه ایران منعقد شد.

مدیر امور کارکنان و رفاه شرکت توزیع برق خراسان شمالی گفت: پیرو دستور مقام عالی وزرات نیرو در خصوص یکپارچه سازی قراردادهای درمان شرکت های زیر مجموعه این وزارتخانه، قرار داد درمان یکپارچه شرکت های توزیع برق، آبفای شهری و روستایی و آب منطقه ای خراسان شمالی، در محل دفتر مدیرعامل شرکت توزیع برق استان منعقد شد.

"رضا شجاع ثانی" با بیان این که در این نشست علاوه بر حضور مدیران عامل شرکت های یاد شده، مسئولان و نمایندگان بیمه ایران نیز حضور داشتند افزود: در این جلسه، قرارداد یکپارچه درمان بین شرکت های یاد شده و بیمه ایران استان، منعقد شد و به امضای مسئولان حاضر در جلسه رسید.

وی بهتر شدن شرایط بیمه دندانپزشکی، فرانشیزهای درمان و بهبود در خدمات وسایل کمک پزشکی را بخشی از تغییرات مثبت در این رابطه ذکر کرد.

این مسئول این تغییرات و همچنین منسجم شدن قرارداد درمان را از ثمرات برگزاری جلسات متعدد شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق در استان عنوان کرد.

در این جلسه مدیرعامل شرکت توزیع برق و رییس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان نیز با اشاره به اهمیت خدمات درمان، بر نقش پررنگ کیفیت ارائه این گونه خدمات در راستای کاهش دغدغه های کارکنان تاکید کرد.

"علیرضا صبوری" اهمیت حفظ سلامت منابع انسانی را با رویکردهای ورزشی، مراقبت های کاری و انجام برنامه های منسجم معاینات ادواری، از اصول مهم حفظ و نگاهداشت منابع ارزشمند انسانی دانست.

وی در این جلسه به نمایندگی مجموعه منسجم صنعت آب و برق استان از "علی وفا پیشه" مدیرکل بیمه ایران در استان خراسان شمالی به پاس همکاری مجدانه و تلاش بی وقفه به ویژه در توسعه و بهبود برنامه های حوزه سلامت و سایر قراردادهای فی مابین و حسن تدبیر و تلاش موفق مدیریت و مجموعه کارکنان خدوم  اداره کل بیمه ایران، با اهدای لوح تقدیر، تشکر و قدردانی نمود.

 

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی بیمه ایران رضا شجاع ثانی قرارداد درمان
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا