شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۰۶/۱۸نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۱۱۵

تغییر فرایند نصب کنتور در شرکت توزیع برق خراسان شمالی اجرایی شد

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، جلسه مهندسی مجدد فرایندها با محوریت تغییر فرآیند نصب کنتور در این شرکت برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی در این نشست ضمن تاکید بر اصلاح رفتارها و فرایندهای سازمانی گفت: این تغییرات اگر در جهت مثبت انجام گیرد می تواند شتاب و حرکت مجموعه را به سمت اهداف آتی افزایش دهد.

مهندس "علیرضا صبوری" با اشاره به این که شرکت توزیع برق استان طی یک سال گذشته در زمینه سخت افزاری، تغییرات مثبتی از جمله خرید 18 دستگاه ماشین آلات جدید را انجام داده است اظهار داشت: همچنین خریداری و نصب نرم افزارهای جدید همچون نرم افزار ناب از جمله مواردی از تغییر فرایند است که نتایج مثبتی را به همراه داشته است.

وی در ادامه بر لزوم تشکیل کارگروه ها به منظور بررسی تغییر فرایندها تاکید کرد و افزود: بررسی مداوم فعالیت های جاری می تواند ما را با مواردی از نیاز به تغییرات روبرو سازد که در صورت اجرایی شدن این موارد، حرکت در مسیر اهداف با سهولت بیشتری انجام خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، بازنگری در اجرای فرایندهای دشوار را موجب سبکبالی سازمان دانست و خاطرنشان کرد: خوشبختانه با زمینه سازی های انجام شده در بحث تکمیل امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، زیرساخت های هرگونه تغییرات مثبت فراهم شده است.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان نیز در این جلسه با اشاره به این که، ایجاد تحولات مثبت در هر کاری لازمه پویایی سیستم است، از تغییر فرآیند نصب و اصلاح و سرویس کنتور در آینده نزدیک خبر داد.

مهندس "علیرضا علیخانی" با بیان این که فرآیند نصب کنتور تک فاز، سه فاز و دیماندی از مدتی پیش به صورت پایلوت در برق بجنورد آغاز شده است اظهار داشت: با توجه به موفقیت این طرح، این تغییرات به زودی در تمامی شهرستان های استان اعمال خواهد شد.

وی در توضیح روش جدید اظهار داشت: مقرر شده در بیستم هر ماه، تنخواه کالایی تحویل پیمانکار شود و حداکثر ظرف یک ماه هزینه شده و مراحل پروژه نصب نیز به طور کامل انجام گیرد.

این مسئول، سرعت عمل در اجرای پروژه ها و عدم ایجاد وقفه در اتمام آن به دلایل مختلف را از جمله مزایای این طرح جدید برشمرد و اظهار داشت: همچنین از پایان مهرماه سال جاری، اصلاحاتی در فرایند اصلاح و سرویس کنتورها نیز انجام خواهد شد.

در این جلسه، مدیران ستادی و شهرستانی، همکاران مشترکین، مالی، مهندسی، نمایندگان GIS و ناظران شرکت حضور داشته و پس از ایراد این سخنان به بیان نقطه نظرات و پرسش های خود پرداختند.

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی نصب کنتور اصلاح فرایند تنخواه علیرضا علیخانی
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا