شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۰۶/۲۱نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۱۵۸
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق خراسان شمالی:

نصب بنر و علائم تبلیغاتی و مناسبتی بر روی تاسیسات برقی خطرآفرین و ممنوع است

 

 

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ این شرکت در رابطه با نصب بنر، پرچم و سایر نمادها و علائم بر روی تاسیسات برقی هشدار داد.

مهندس "علی باکند" با اشاره به نزدیک بودن ایام محرم و صفر، نسبت به نصب بنرها و علائم تبلیغاتی و مناسبتی بر روی تاسیسات برقی هشدار داد و گفت: این اقدام علاوه بر مغایر بودن با چهره استاندارد مبلمان شهری، می تواند به لحاظ ایمنی مشکلات بسیاری را برای شهروندان به وجود آورد.

وی با اشاره به این که هماهنگی های لازم با دادستانی و نیروی انتظامی برای ممانعت از نصب هر گونه علائم بر روی تاسیسات برقی در یکی از شهرهای استان انجام شده است اظهار داشت: به زودی این هماهنگی ها برای تمام مناطق استان انجام و پس از آن، هر گونه اقدام در این رابطه، تخطی از قوانین محسوب خواهد شد.

این مسئول با بیان این که تاسیسات برقی به خصوص شبکه فشار متوسط، دارای حریم های نامرئی است یادآور شد: تنها قرار گرفتن در حوالی این تاسیسات می تواند منجر به حوادث تلخ برق گرفتگی شود.

وی با این توضیحات از تمامی شهروندان استان درخواست کرد تا به هیچ عنوان از تیرهای برق صعود نکرده و همچنین در حوالی ترانس و شبکه های برق، از  اقدامات خطرآفرین همچون نصب بنر و پارچه و علائم تبلیغاتی به شدت اجتناب کنند.

گفتنی است: تاسیسات و شبکه های برق از جمله اموال عمومی و دولتی به شمار می رود و هر گونه عملی که به این تاسیسات خسارت وارد کند، جرم عمومی تلقی خواهد شد و مطابق با قانون با متخطیان برخورد خواهد شد.

 

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی حادثه برق گرفتگی نصب بنر روی شبکه تاسیسات برقی علی باکند
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا