شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۰۸/۱۵نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۷۲
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل؛

رزمایش بزرگ سراسری قطع برق در خراسان شمالی برگزار شد

 

 

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، همزمان با سراسر کشور، رزمایش بزرگ قطع برق در مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری استان برگزار شد.

دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی گفت: به مناسبت هفته پدافند غیرعامل، رزمایش قطع برق مراکز حساس و مهم با فراخوان قبلی در استان اجرا شد.

مهندس "ابراهیم سامانی" با اشاره به این که این رزمایش با هدف حفظ آماده به کار بودن مولدهای اضطراری این مراکز انجام شده است افزود: خوشبختانه تمامی مراکز از آمادگی مناسبی در این رزمایش برخوردار بودند.

وی با بیان این که زمان روی کار آمدن مولد از زمان بی برق کردن مرکز، از نکات مهم و حائز اهمیت در این آمادگی به شمار می رود اظهار داشت: این رزمایش راس ساعت 9 صبح هشتمین روز از آبان ماه سال جاری، با فرمان قطع  توسط مدیر کل پدافند غیر عامل  استانداری خراسان شمالی شروع شد.

وی ادامه داد: به دنبال این فرمان که از مرکز دیسپاچینگ به تمامی  اکیپ های عملیاتی ابلاغ شد،  رزمایش قطع برق در 14 نقطه استان آغاز و سپس زمان روی کار آمدن مولدها از سوی متولیان دستگاه ها و ارزیاب های مربوطه ثبت شد.

این مسئول گفت: پس از ثبت وضعیت آماده به کار مولدهای اضطراری مراکز حساس، حیاتی، مهم و ضروری استان، پس از گذشت 20 دقیقه، برق این مشترکان وصل شد.

وی انجام صحیح این فرایند را در استمرار روند خدمت رسانی به مردم در شرایط بحرانی بسیار موثر دانست و خاطرنشان کرد: مولدهای اضطراری این مراکز می تواند در شرایط بی برقی های ناشی از حوادث مختلف به کمک مردم استان بیاید و از بروز اختلال در شهرها جلوگیری کند.

 

 

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی ابراهیم سامانی پدافند غیرعامل رزمایش قطع برق
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا