شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۰۹/۰۸نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۸۷

تاکید مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی بر بهبود وضعیت وصول مطالبات

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، مدیرعامل این شرکت بر بهبود وضعیت وصول مطالبات در چند ماهه باقی مانده تا پایان سال تاکید کرد.

مهندس "علیرضا صبوری" در جلسه شاخص ها و اهداف معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق خراسان شمالی با اشاره به این که هزینه های شرکت از محل وصول مطالبات تامین می شود، بر جدیت مسئولان این حوزه در امر وصول مطالبات تاکید کرد.

وی با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال و افزایش هزینه های متعهد شده شرکت در این بازه زمانی گفت: از ابتدای سال تا کنون، تمرکز شرکت بر اجرای پروژه ها به بهترین نحو ممکن بوده و اکنون زمان تمرکز بر بحث وصول است.

مقام ارشد شرکت توزیع برق خراسان شمالی برخی از مهم ترین اقدامات انجام شده در حوزه فنی طی دو سال گذشته را یادآور شد و افزود: پروژه عظیم تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار، ارتقای اتوماسیون و تجهیز خط گرم بخشی از اقدامات شرکت در دو سال گذشته بوده اما در حوزه مشترکین هم اقدامات مثبت خوبی در همین مدت انجام شده است.

وی کاهش زمان نصب کنتور، تسهیل شرایط واگذاری انشعاب و ساده سازی پرداخت هزینه ها را از جمله این اقدامات ذکر کرد و افزود: همچنین در حوزه سرویس روشنایی معابر، میانگین زمان سرویس دهی از 7 تا 9 روز در سال 1394 به 14 ساعت در سال جاری رسیده است که قدم بسیار بزرگی است.

وی که در جمع همکاران حوزه مشترکین سخن می گفت، اهمیت دادن به صحت اطلاعات و هدف گذاری را دو اصل مهم در ارائه گزارش ها عنوان کرد و اظهار داشت: اگر نتوانیم شاخص ها را اندازه بگیریم، توان مدیریت و بهبود و اصلاح را نیز از دست می دهیم بنابراین باید برنامه ریزی اصلاحی (CPM اجرایی) را مد نظر قرار دهید.

این مسئول سپس از برطرف سازی بسیاری از موانع سخت افزاری سرویس دهی به مشترکین یاد کرد و گفت: با توجه به رفع این موانع انتظار می رود، فرایند نصب کنتور در نقاط شهری ظرف 24 ساعت و در نقاط روستایی ظرف حداکثر 72 ساعت محقق شود.

مهندس "صبوری" در بخش دیگری از سخنانش وصول مطالبات شهرداری ها را بسیار ضروری توصیف کرد و افزود: به طور تقریبی میزان وصول در تمامی تعرفه ها وضعیت مشابهی دارد اما وضعیت وصول مطالبات از برخی شهرداری های استان مطلوب نیست.

وی سپس با اعلام خبری جدید، وصول مطالبات دستگاه های اجرایی را از طریق سامانه جدید استانی میسر دانست و همچنین از رفع موانع وصولی های آموزش و پرورش از طریق شرکت توانیر خبر داد.

این مسئول در ادامه با بیان این که شرکت توزیع برق خراسان شمالی به دلیل همراهی با سیاست های اقتصادی کشور، حدکثر مدارا را با بدهکاران صنعتی استان داشته است تصریح کرد: البته این موضوع نباید موجب سهل انگاری در وصول های مربوط به این حوزه شود.

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی وصول مطالبات
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا