شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۰۹/۰۹نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۸۷

همایش بزرگداشت مقام بسیج با نام روایت ایثار در شرکت توزیع برق خراسان شمالی برگزار شد

 

 

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، همایش بزرگداشت مقام و جایگاه بسیج تحت عنوان روایت ایثار برای همکاران شرکت توزیع برق خراسان شمالی برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی در همایش روایت ایثار ضمن تبریک اعیاد ربیع الاول، 5 آذر سالروز صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) برای تشکیل بسیج 20 میلیونی را نیز تبریک گفت و افزود: امام راحل این فرمان را زمانی صادر کردند که نه تهدیدی برای کشور وجود داشت و نه جنگی رخ داده بود.

مهندس "علیرضا صبوری" با بیان این که نظامی شناختن بسیج، ظلم در حق بسیج است خاطرنشان کرد: بسیج یک مکتب است که می تواند در تمامی عرصه ها بروز و ظهور داشته باشد.

وی با اشاره به بیاناتی از رهبر معظم انقلاب، بسیج را مقدس دانست و اظهار داشت: افراد متفرق و تنها در قالب یک مجموعه منسجم و یک تفکر سازنده گرد هم جمع می شوند و ارگانی را خلق می کنند که دشمنان را بیمناک و دوستان را امیدوار می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی پس از بیان این مقدمه، خدمت رسانی در مجموعه صنعت برق را نیز اقدامی بسیجی وار توصیف کرد و افزود: اکنون در سال اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید به سر می بریم و محقق شدن تمامی این موارد منوط به گردش چرخ صنعت و استمرار برق است.

وی ادامه داد: برق زیرساخت تمامی زیرساخت ها است و خوشبختانه روحیه بسیجی تمامی دست اندرکاران صنعت برق موجب شد تا در سنوات اخیر، به رغم بروز مسائلی در بالانس تولید و عرضه در زمان اوج مصرف برق، مجبور به اعمال خاموشی نشویم.

مهندس "صبوری" با اشاره به صرفه جویی 4 هزار مگاواتی در مصرف برق در پیک بار امسال یادآور شد: این صرفه جویی عظیم که معادل 16 هزار میلیارد تومان سرمایه است، تنها با روحیه بسیجی و همراهی جمعی دست اندرکاران صنعت برق و سفیران فرهنگی این عرصه محقق شده است.

وی در خاتمه با تبریک مجدد هفته بسیج، رسالت تمامی هم وطنان، به عنوان باقی ماندگان دفاع مقدس را، گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عنوان کرد.

در ادامه این همایش، راوی دفاع مقدس با بیان خاطرات و فرازهایی از دوران 8 سال جنگ تحمیلی، همکاران شرکت توزیع برق خراسان شمالی را تحت تاثیر قرار داد.

حاج "علیرضا دلبریان" بر داشتن تفکر بسیجی به معنای واقعی تاکید کرد و گفت: بسیجی ها از میان خود مردم هستند و قرار  نیست تصویری ماورایی از بسیج ارائه دهیم.

وی با اشاره به این که نباید از روی ظواهر در مورد تفکر اشخاص قضاوت کنیم افزود: در عین حال می توانیم با احترام به عقاید و افکار افراد به خصوص جوانان، آنان را با افکار بسیجی آشتی دهیم.

این راوی دفاع مقدس روحیه بسیجی را بر ظواهر بسیجی مقدم دانست و اظهار داشت: اگر امروز امثال حاج قاسم سلیمانی این گونه بر قلب ها نفوذ کرده اند، حاصل روحیه و خلوص بسیجی است.

وی خطاب به همکاران شرکت توزیع برق خراسان شمالی گفت: در کارتان اخلاص داشته باشید و مطمئن باشید خدا همراهی تان خواهد کرد و محبوب بنده های خدا نیز خواهید شد.

حاج "علیرضا دلبریان" با ذکر خاطراتی از شهدای دفاع مقدس بر واکاوی بیشتر دفاع مقدس در رسانه ها تاکید کرد و اظهار داشت: متاسفانه به دلیل بی توجهی به امر بیان جزئیات جنگ تحمیلی و بیان لزوم فداکاری هایی که در جبهه ها انجام شده است، برخی از اقدامات رزمندگان و شهدا از دید نسل امروز، غیرمنطقی جلوه می کند.

وی گفت: امروزه برنامه ای مثل برنامه نود را می سازند که به جزئیات هر مسابقه فوتبال و چرایی هر حرکت می پردازد و جوانان را شیفته فوتبال کرده اند در حالی که می شود برای چرایی هر حرکت رزمندگان اسلام در جبهه ها نیز، تولیدات رسانه ای داشته باشیم.

وی که خود از ایثارگران جبهه های حق علیه باطل است اظهار داشت: به جرات می گویم تمامی اقدامات سربازان ما در جنگ تحمیلی در مسیر صحیح بوده است چرا که با نیتی خالص و با کمترین امکانات و تجهیزات و کمترین میزان آموزش، تاکتیک های بزرگ جنگی را اجرا می کردند و در غالب موارد پیروز می شدند.

این راوی خطاب به مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی، درس گرفتن از شهدا را خاطرنشان کرد و گفت: هنگامی که تمامی امکانات مهیا باشد، خدمت کردن فضیلت محسوب نمی شود، بنابراین لازم است که مسئولان با مطالعه زندگی نامه فرماندهان جنگ، دستیابی به بیشترین راندمان با کمترین مخارج را بیاموزند و این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنند تا ثروت های ملی بیهوده هدر نرود.

در این رویداد، مدیر کل بیمه ایران، جانشین سپاه جوادالائمه و مدیر کل تامین اجتماعی استان نیز به عنوان میهمان حضور داشتند.

گفتنی است: در انتهای این همایش از جانبازان و ایثارگران شرکت توزیع برق خراسان شمالی قدردانی شد. 

بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا