شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۰۹/۱۲نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۷۹

حضور پر رنگ همکاران توزیع برق شهرستان شیروان در مانور زلزله روستای دوین

 

 

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، مانور زلزله با حضور عوامل توزیع برق شهرستان شیروان در روستای دوین این شهرستان برگزار شد.

مدیر توزیع برق شهرستان شیروان از برگزاری مانور شهرستانی زلزله در روستای دوین این شهرستان خبر داد و گفت: به دنبال فراخوان نیروهای دستگاه های خدمات رسان در پایان ساعت اداری، تعدادی از عوامل و همکاران مدیریت توزیع برق شهرستان شیروان نیز با تجهیزات و امکانات لازم به محل مانور اعزام شدند.

مهندس "محمد دره کی" با بیان این که در این مانور 5 گروه به همراه 6 دستگاه خودرو سبک و سنگین در مانور زلزله حضور یافتند افزود: در ابتدای مانور، گزارشی فرضی از آسیب های وارده به شبکه برق روستا ارائه شد و از نیروهای حاضر در محل درخواست شد تا هر چه سریع تر در راستای برق رسانی به محل  و رفع خطرات احتمالی شبکه های تخریب شده اقدام کنند.

وی ادامه داد: پس از استماع این گزارش، همکاران توزیع برق شیروان عملیات برق رسانی آنی به چادرهای هلال احمر برپا شده در محل زلزله را آغاز کردند و این فرایند به سرعت و با تصور شرایط اورژانسی حین حوادث واقعی با موفقیت انجام شد.

این مسئول با اشاره به این که فرماندار شهرستان شیروان نیز بر اجرای مانور زلزله نظارت مستقیم داشت خاطرنشان کرد: مطابق اظهارات این مقام ارشد شهرستانی، این مانور، فرصتی برای آگاهی تمامی دستگاه های دولتی و خدمات رسان از وضعیت خودشان در مواقع وقوع بحران ایجاد کرد که به این ترتیب برای اجرای مانورهای بزرگ تر در ماه های آتی آمادگی بیشتری خواهند داشت.

 

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی مانور زلزله محمد دره کی
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا