شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۰۹/۱۴نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۹۹
به مناسبت هفته وحدت؛

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی از یکی از روستاهای اهل سنت نشین استان بازدید کرد

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، به مناسبت هفته وحدت، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان از شهرستان مرزی راز و جرگلان و یکی از روستاهای اهل سنت نشین این خطه، بازدید کرد.

مهندس "علیرضا صبوری" در بازدیدی که از مدیریت توزیع برق شهرستان راز و جرگلان داشت ضمن تبریک هفته وحدت و لزوم اتحاد شیعه و سنی برای دستیابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بر خدمت رسانی مستمر به مردمان این خطه از کشور به عنوان شهرستانی مرزی تاکید کرد.

وی سپس از زمین تعیین شده برای احداث ساختمان جدید و سوله انبار مدیریت توزیع برق راز و جرگلان بازدید و تسریع در روند اجرای پروژه را خواستار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در ادامه، به روستای "بچه دره"؛ یکی از روستاهای اهل سنت نشین شهرستان راز و جرگلان رفت تا از نزدیک نسبت به مسائل مرتبط با حوزه برق این روستا آگاه شود.

وی در جمع اهالی این روستا، استمرار و ارتقای کیفیت برق رسانی را دغدغه همیشگی خدومان صنعت برق عنوان کرد و گفت: شرکت توزیع برق استان، همواره بر خدمت رسانی یکسان به تمامی مردم استان تاکید دارد و در این راستا نیز تحولات مثبتی را در شبکه های برق استان ایجاد کرده است.

وی تبدیل بیش از هزار و 500 کیلومتر شبکه فشار ضعیف به کابل خودنگهدار طی دو سال گذشته را از جمله این اقدامات ذکر کرد و افزود: در شهرستان حادثه خیز راز و جرگلان نیز علیرغم وسعت و پراکندگی موجود، تلاش های بسیار خوبی برای پایداری شبکه انجام شده است.

به گفته حاضران در آیین بازدید، اهالی روستای بچه دره راز و جرگلان از روند خدمت رسانی شرکت توزیع برق استان رضایت کامل داشتند و هیچ گونه مسئله مرتبط با حوزه برق از سوی اهالی، عنوان نشد.

لازم به ذکر است مدیرعامل شرکت توزیع برق در معیت استاندار خراسان شمالی به شهرستان راز و جرگلان سفر کرده بود.

 

بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا