شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • جمعه ۳ فررودين ۱۳۹۷

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۱۰/۱۱نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۱۲۹

جلسه تحلیل و بررسی نتایج ارزیابی جشنواره شهید رجایی سال 1395 شرکت توزیع برق خراسان شمالی برگزار شد

 

 

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، جلسه تحلیل و بررسی نتایج ارزیابی جشنواره شهید رجایی سال 1395 با حضور تیم ارزیاب برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی به همراه تیم ارزیاب جشنواره شهید رجایی سال 1395، در جلسه ای که در سالن جلسات شرکت توزیع برق خراسان شمالی برگزار شد، به تشریح وضعیت شرکت در شاخص های این جشنواره در سال گذشته و تحلیل شاخص های سال جاری پرداخت.

مهندس "حسن فرجی" ضمن تقدیر و تشکر از همکاران شرکت توزیع برق استان، کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی سال 1395 توسط این شرکت را تبریک گفت و آن را نتیجه همکاری و تلاش تمامی عوامل مجموعه عنوان کرد.

وی تشریح نقاط قوت و بررسی علل نقاط قابل بهبود دستگاه های اجرایی مشارکت کننده در جشنواره را دلیل حضور تیم ارزیاب در جلسات این دستگاه ها عنوان کرد و گفت: شرکت توزیع برق نوزدهمین دستگاهی است که نتایج ارزیبابی جشنواره سال گذشته در آن مورد تحلیل قرار می گیرد.

این مقام مسئول در ادامه، به معرفی تیم ارزیاب و وظایف هر یک از آنان پرداخت و افزود: گزارش های ما حاکی از آن است که دستگاه های بسیاری، عملکرد موفقی دارند اما توان ناکافی مستندسازی این عملکرد باعث عدم موفقیت در ارزیابی ها می شود.

وی همچنین از موارد عدم مصداق ها و برخی شاخص های اضافه شده در جشنواره امسال سخن گفت و توصیه های لازم پیرامون این موارد را طی برنامه پرسش و پاسخ به مسئولان شرکت توزیع برق استان ارائه داد.

"فرجی" با اشاره به ارتقای شرکت توزیع برق استان در امتیاز شاخص های عمومی سال 1395 نسبت به سال قبل از آن، از افت چند امتیازی در شاخص های اختصاصی این شرکت در همین مدت خبر داد و خاطرنشان کرد: البته این شرکت بر اساس اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور، در سطح خوب، که بالاترین سطح امتیازی استان به شمار می رود قرار گرفته است.

وی سپس وضعیت شرکت در هر یک از شاخص های مهندسی نقش و ساختار دولت، دولت الکترونیک و هوشمند سازی، مدیریت سرمایه انسانی، خدمات عمومی در فضای رقابتی و سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم که در جشنواره سال گذشته مطرح شده بود را تشریح و از افزوده شدن شاخص مدیریت سبز با 4 زیرشاخص به جشنواره امسال خبر داد.

در این جلسه مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری، مدیر امور کارکنان و رفاه، معاون برنامه ریزی و مهندسی و مدیر دفتر برنامه ریزی و بودجه، پرسش ها، پیشنهادها و ابهامات خود پیرامون این جشنواره را با توجه به ویژگی های شرکت توزیع برق ارائه دادند که هر یک از این موارد از سوی ارزیابان حاضر در جلسه پاسخ داده شد.

در پایان جلسه، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در مقام جمع بندی، از تیم ارزیاب و همکاران شرکت توزیع برق استان به دلیل اجرای فرایند برگزاری و همکاری در جشنواره شهید رجایی تقدیر کرد.

مهندس "علیرضا صبوری" با بیان این که این گونه ارزیابی های خارج از مجموعه، دید بازتری نسبت به وضعیت شرکت ارائه می دهد، اجرای دقیق شاخص ها، بهبود نقاط ضعف و ارتقای نقاط قوت جشنواره سال گذشته  و همکاری حداکثری با عوامل ارزیابی در جشنواره امسال را خواستار شد.

وی اظهار امیدواری کرد: مطابق اهداف این قبیل ارزیابی ها، بتوانیم هر سال در ارائه خدمات به مشترکان برق، گامی رو به جلو برداریم.

 

 

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی جشنواره شهید رجایی
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا