شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • جمعه ۳ فررودين ۱۳۹۷

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۱۰/۱۸نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۸۹

هفتمین گردهمایی ایمنی توزیع برق شهرستان مانه و سملقان در سال 1396 برگزار شد

 

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، هفتمین گردهمایی ایمنی توزیع برق شهرستان مانه و سملقان در سال جاری با حضور بازرس اداره کار برگزار شد.

مدیر توزیع برق شهرستان مانه و سملقان در خصوص برگزاری این گردهمایی گفت: در هفتمین گردهمایی ایمنی امسالِ شهرستان که با رویکرد آشنایی با قوانین اداره کار و تحلیل حوادث برگزار شد، از بازرس این اداره به عنوان میهمان ویژه دعوت به عمل آمد.

مهندس "محسن حاتمی" با بیان این که در این گردهمایی تلاش شد تا با واکاوی حوادث رخ داده در چند سال گذشته، دید شفاف تری به همکاران بدهیم خاطرنشان کرد: به دنبال این موارد، به مباحث پسا حادثه ای از جمله درصد مقصر بودن طرفین در حادثه، نوع حوادث و خدمات بیمه ای مطرح شده در قانون کار پرداخته شد.

وی دعوت از بازرس اداره کار برای حضور در این گردهمایی را فرصتی مغتنم برای طرح این موارد ذکر کرد و افزود: این میهمان در خصوص قوانین جاری اداره کار، شرایط کار و کار فرما در قرار دادها، شرایط انعقاد قرار دادها، شغل های سخت و زیان آور، شرایط از کار افتادگی ها و نحوه پرداخت حقوق و مزایا مطالب مفیدی را ایراد کرد.

وی یادآور شد: این گردهمایی که با حضور 27 نفر از پرسنل اجرایی مدیریت توزیع برق مانه و سملقان برگزار شد، با جلسه پرسش و پاسخ و نظرسنجی از حاضران خاتمه یافت.

 

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی گردهمایی ایمنی محسن حاتمی
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا