شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • جمعه ۳ فررودين ۱۳۹۷

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۱۰/۲۱نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۹۴

فرایند خودارزیابی سالانه شرکت توزیع برق خراسان شمالی به روش EFQM آغاز شد

 

 

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری این شرکت از آغاز فرایند خودارزیابی مدیریت های توزیع برق شهرستان های استان خبر داد.

مهندس "مهران قوامی" با بیان این که این خودارزیابی سالانه نیز به روش EFQM انجام می شود گفت: طبق برنامه تعیین شده، ارزیابانی از شرکت توزیع برق استان در قالب برنامه زمان بندی مدونی به شهرستان ها سفر کرده و از نزدیک با عملکرد سالانه هر یک از مدیریت های توزیع برق آشنا می شوند.

وی با اشاره به این که در ابتدای حضور ارزیاب ها در هر شهرستان، مدیریت شهرستان، عملکرد حوزه مدیریتی خود را در قالب خوداظهاری ارائه می کند اظهار داشت: این بخش از فرایند خودارزیابی، از جمله تغییرات ایجاد شده در سال اخیر به شمار می رود.

این مسئول ادامه داد: پس از ارائه خوداظهاری، ارزیاب های اعزامی به هر شهرستان، فرایند sitevisit را انجام داده و به مشاهده و تطبیق مستندهای ارائه شده با شاخص ها و استانداردهای ارزیابی می پردازند.

وی با بیان این که سعی شده تا تمامی فرایند خودارزیابی هر شهرستان طی یک روز کاری انجام شود اظهار داشت: در مراسم اختتامیه هر ارزیابی که در همان روز برگزار می شود، نکات مورد نیاز برای بهبود وضعیت هر حوزه مدیریتی، از سوی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ارائه می شود.

مهندس "قوامی" در رابطه با شیوه امتیاز دهی به شهرستان ها نیز گفت: گزارش های تیم ارزیاب از هر شهرستان به دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری ارائه شده و همکاران این دفتر، کارنامه خودارزیابی هر شهرستان را که شامل نقاط قوت و نقاط قابل بهبود است در کتابچه نهایی درج می کنند.

وی با بیان این که در برنامه خودارزیابی امسال، گزارش نهایی واحدها در جلسه اختتامیه هر شهرستان قرائت نخواهد شد تصریح کرد: به جای این اقدام، هر شهرستان گزارش مربوط به حوزه خود را به صورت مجلد و مکتوب دریافت خواهد کرد و نتایج نهایی نیز در جلسه ای مستقل با همین موضوع جمع بندی خواهد شد.

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی EFQM
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا