شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۱۱/۱۸نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۳۹

جلسه سالانه پیمانکاران شرکت توزیع برق خراسان شمالی برگزار شد

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، جلسه سالانه پیمانکاران طرف قرارداد شرکت توزیع برق استان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی در ابتدای این جلسه، پیمانکاران را بازوان اجرایی شرکت توصیف کرد و گفت: خوشبختانه اغلب پیمانکاران شرکت از تجربه ای چند ده ساله برخوردارند و همین موضوع احتمال خطاهای عملکردی ناشی از بی تجربگی را کاهش و سطح انتظارات کیفی را افزایش می دهد.

مهندس "علیرضا صبوری" با این مقدمه، از عملکرد فعلی برخی پیمانکاران شرکت اظهار نارضایتی کرد و افزود: متاسفانه خروجی کار پیمانکاران شرکت در سال اخیر رضایت بخش نبوده است.

وی با اشاره به این که شرکت توزیع برق استان در دو سال اخیر تلاش و هزینه قابل توجهی را برای تجهیز امکانات به ویژه امکانات خط گرم انجام داده است اظهار داشت: تمامی این اقدامات با هدف ارتقای وضعیت اجرای پروژه ها انجام شده و مقرر شده بود هیچ پیمانکاری برای اجرای پروژه های تبدیل شبکه، حق بی برق کردن مشترکان را نخواهد داشت.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با بیان این که برخی موارد مشاهده شده، برق مشترک ساعت ها قطع بوده تا عملیات تبدیل شبکه انجام شود خاطرنشان کرد: این موضوع به هیچ عنوان پذیرفته نیست و از این پس پیمانکاران خاطی از این قانون، خلع ید خواهند شد.

وی سپس با اشاره به قرار گرفتن در دهه مبارک فجر، به شمردن طاغوت های زمانه در حیطه کار برق پرداخت و تصریح کرد: بی برق کردن مشترک برای انجام پروژه ها، ارائه کار بی کیفیت و یا با کیفیت پایین و عدم توجه به پرداخت به موقع حقوق واقعی نیروهای زحمتکش اجرایی درشرکت های پیمانکار از جمله طاغوت های حوزه کاری پیمانکاران به شمار می رود.

مقام ارشد شرکت توزیع برق استان در خاتمه سخنانش، پیمانکاران شرکت را به انجام خدمت صادقانه در چارچوب قوانین و مقررات دعوت کرد.

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی جلسه پیمانکاران
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا