شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • جمعه ۳ فررودين ۱۳۹۷

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۱۲/۰۹نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۱۰۰

مسابقه خاطره نویسی شرکت توزیع برق خراسان شمالی تمدید شد

 

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، مسابقه خاطره نویسی با رویکرد ارتقای مدیریت دانش تمدید شد.

دبیر کارگروه تخصصی مدیریت دانش شرکت توزیع برق خراسان شمالی گفت: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و افزایش حجم کار همکاران در رابطه با 101 کردن پروژه ها، بنا به درخواست های مکرر، فرصت شرکت در مسابقه خاطره نویسی تا 20 فرودین 1397 تمدید شد.

"ملیحه برومند" با بیان این که مسابقه خاطره نویسی، صرفا جنبه سرگرمی و ارائه اطلاعات ندارد خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت انتقال تجربیات همکاران پرسابقه به دیگر همکاران به منظور ارتقای شرکت در تمامی حوزه ها، برگزاری این مسابقه با رویکرد مدیریت دانش برنامه ریزی شد.

وی انتقال تجربیات در قالب خاطره را فرایندی جذاب برای آموزش نکات خاص حوزه کاری ذکر کرد و گفت: به عنوان مثال، بسیاری از این خاطره ها می تواند به ارتقای وضعیت ایمنی و سلامت همکاران اجرایی کمک کند.

این مسئول تاکید کرد: با توجه به این که این تجربه ها می تواند تاثیرگذاری زیادی در حوزه های مختلف و آینده شرکت داشته باشد، مشارکت در این مسابقه باید به شیوه ای باشد که خاطرات ارائه شده، دارای دستاورد باشد.

وی با بیان این که فرم شرکت در این مسابقه در مسیر اتوماسیون اداری قرار داده شده است اظهار داشت: تمامی همکاران اعم از شاغل و بازنشسته و ستادی و شهرستان ها می توانند با بهره گیری از فراغت ایجاد شده در تعطیلات نوروز، در این مسابقه شرکت کنند.

"برومند" یادآور شد: به 10 نفری که بهترین خاطره ها و تجربه های خود را در این مسابقه ارائه دهند، جوایز نفیسی تعلق می گیرد.

مدیریت دانش به معنای در دسترس قرار دادن نظام‌ مند اطلاعات و اندوخته‌های علمی است، به گونه‌ای که به هنگام نیاز در اختیار افرادی که نیازمند آنها هستند، قرار گیرند تا آنها بتوانند کار روزمره خود را با بازدهی بیشتر و موثرتر انجام دهند.

 

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی مدیریت دانش ملیحه برومند
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا