شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی

شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی
  • جمعه ۳ فررودين ۱۳۹۷

  • En
بی زحمت - bizahmat
تصاویر اخبار اخبار اخبار اخبار
اخبار شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالیتاریخ خبر:۱۳۹۶/۱۲/۲۲نویسنده : تقی نژاد چاپ خبرخروجی pdfتعداد بازدید : ۶۸

جلسه پایان سال همکاران ستادی و شهرستان ها با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی برگزار شد

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، جلسه پایان سال این شرکت با هدف ارائه عملکرد سال قبل و اهداف سال آتی برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی در ابتدای این جلسه ضمن ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد شرکت  گفت: بهبود مستمر تمامی ارکان شرکت، انتظار همیشگی ما از کارکنان مجموعه است .

مهندس "علیرضا صبوری" سپس به استماع گزارش ارائه شده از سوی معاونان و مدیران شرکت در بخش های ستادی و شهرستان ها پرداخت و در خاتمه جلسه اظهار داشت: مطابق این گزارش ها، حجم کمی و کیفی کارهای انجام شده در تمامی ابعاد شایسته تحسین است و این موضوع به خصوص در گزارش ارزیابی عملکرد شهرستان ها به شیوه خودارزیابی نمود خوبی داشته است.

وی سپس عملکرد شرکت در جشنواره شهید رجایی سال گذشته و کسب مقام اول بین دستگاه های اجرایی استان را مایه افتخار عنوان و اظهار امیدواری کرد: در جشنواره امسال نیز بتوانیم به جایگاه شایسته ای دست یابیم.

وی سپس به کاهش قابل توجه تلفات شرکت در دو سال گذشته از عدد 12.28 به 8.9 اشاره کرد و گفت: هر چه جلوتر می رویم، کار کاهش تلفات دشوارتر می شود  اما اگر تمامی ارکان شرکت، عملکرد خود را بر روی کاهش تلفات متمرکز کنند به طور حتم موفقیت های چشمگیرتری در این حوزه خواهیم داشت.

مقام ارشد شرکت توزیع برق خراسان شمالی در ادامه سخنانش به تجهیزات و امکانات خریداری شده در دو سال گذشته اشاره کرد و گفت: خدا را شاکریم و به خود می بالیم چرا که امروز امکاناتی را در اختیار داریم که هیچ شرکت توزیع برق همترازی در کشور، دارای این امکانات نیست.

وی سپس همکاران مجموعه را به شکرگزاری این نعمت به واسطه بهره برداری بهینه از آن به نفع خدمت به مردم فراخواند و افزود: همچنین تلاش های زیادی برای اتوماسیون شبکه انجام شده و تا کنون 321 نقطه اتوماسیون شده که تا انتهای سال آینده به عددی بالاتر از 500 خواهد رسید.

وی تبدیل بیش از هزار و 530 کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار بدون اعمال خاموشی را از دیگر موفقیت های دوسال گذشته برشمرد و در ادامه با خطاب قرار دادن مدیران مجموعه، حرمت گذاری بیشتر به نیروی انسانی به عنوان بزرگترین سرمایه های سازمان را خواستار شد.

مهندس "صبوری" در توضیح این درخواست خاطرنشان کرد: مدیران باید فضایی را ایجاد کنند که همکاران زیرمجموعه بتوانند علاوه بر مسائل کاری، دغدغه های شخصی خود را نیز با مدیران امین خود در میان بگذارند تا با کمک به رفع این دغدغه ها، عملکرد بهتری را شاهد باشیم.

وی همچنین از عملکرد حوزه وصول مطالبات ابراز نارضایتی و تصریح کرد: متاسفانه مواردی از عدم پرداخت قبوض شاهد هستیم که عمر آن به چند ده ماه می رسد و این درحالی است که این مشترکان بدحساب همچنان از برق برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی با تاکید بر این نکته که پیگیری وصولی ها به معنای بی حرمتی به مشترکین نیست یاداور شد: از آن جا که ادامه خدمات رسانی به مردم، منوط به تامین نقدینگی از محل وصول تعرفه قبوض است، هر گونه سهل انگاری در پیگیری وصول بدهی مشترکان بدحساب، به ضرر مشترکان خوش حساب نیز تمام خواهد شد و این موضوع به هیچ عنوان قابل اغماض نیست.

وی با این توضیحات هشدار داد: برق مشترکان بدحسابی که به هشدارهای پرداخت توجه نمی کنند قطع خواهد شد.

مقام ارشد شرکت توزیع برق خراسان شمالی در ادامه، پیرامون زیباسازی شبکه های برق به خصوص در مبادی ورودی شهرها به دلیل عبور و مرور 7 میلیون مسافر نوروزی، توجه به کشیک های نوروزی، کنترل زمان خاموش و روشن شدن روشنایی معابر و بهبود وضعیت میانگین زمان نصب کنتور را از دیگر موارد مورد انتظار خود در روزهای پایانی سال و ابتدای سال آتی برشمرد.

در خاتمه این جلسه از مدیران توزیع برق تمامی شهرستان ها به دلیل کسب رتبه های برتر در شاخص های مختلف فرایند خودارزیابی بر اساس مدل EFQM با اهدای لوح و هدیه قدردانی شد.

لازم به ذکر است در این جلسه مدیر دفتر برنامه و بودجه، معاون دفتر فروش و خدمات مشترکین، معاون دفتر برنامه ریزی و مهندسی، مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری و مدیران تمامی شهرستان ها به ارائه گزارش های مفصل عملکرد حوزه کاری خود پرداختند.

شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی علیرضا صبوری مهران قوامی جلسه پایان سال
بازدید های امروز : ۵۷۸ بازدید های دیروز : ۱۴۱۳ بازدید های ماه جاری : ۲۰۲۳۹ کل بازدید ها : ۳۶۷۷۷۸

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی می باشد

طراحی و اجرا: توسا